Nasza oferta


Dekoracje ślubne

Aby podkreślić rangę wydarzenia jakim jest ceremonia zaślubin, każda młoda para stara się zadbać o odpowiednią oprawę kwiatową uroczystości. Bukiet ślubny choć to tylko dodatek stanowiący ozdobę i uzupełnienie stroju panny młodej, powinien być wyjątkowy, niepowtarzalny. O owej wyjątkowości decyduje dobór kwiatów, ich kolor, ułożenie a także zastosowane dodatki i umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością. Florystyka ślubna to także strojenie kościoła, oraz sali weselnej lub samochodu. Miłym zwyczajem są bukiety bądź kosze  kwiatowe wręczane jako podziękowanie rodzicom młodej pary.

Krótki film prezentujący nasze prace - więcej zdjęć w galerii.

Bukiety okolicznościowe  oraz  kosze kwiatowe

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie. Wręczamy je przy wielu różnych okazjach - czasem bardzo osobistych, również podczas oficjalnych uroczystości a także bez specjalnej okazji. To jedna z najbardziej rozpowszechnionych a jednocześnie najmniej zobowiązujących form wyrażania uczuć. Zawsze sprawiają radość i tworzą dobrą atmosferę.

 

Niżej prezentujemy kilka zdjęć a więcej w naszej galerii.

Ktoś powiedział że nasi bliscy którzy odeszli, żyją tak długo jak długo trwa pamięć o nich. Symbolem tejże pamięci i tęsknoty są zapalone świece oraz złożone kwiaty lub wieńce. W dzień pogrzebu, Święto Zmarłych, z okazji rocznic czy też w dzień powszedni mogą Państwo wybrać z bogatej oferty dopasowanej do okoliczności, pory roku, a także indywidualnych oczekiwań.
Niżej prezentujemy kilka zdjęć a więcej w galerii pod hasłem  florystyka żałobna.
Okres Świąt Wielkanocnych to w naszej tradycji czas szczególny, czas nowych nadziei lecz także budzącej się przyrody. W naszych mieszkaniach pojawiają się zwiastuny wiosny urzekając swym pięknem oraz bukietem zapachów. Mamy nadzieję umilić Państwu świąteczne chwile oferując kompozycje z wiosennych kwiatów wykonane na tą właśnie okazję.
 
Zapraszamy do naszej galerii.
Nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest choinka, suto zastawiony stół, prezenty. To także wyjątkowa atmosfera towarzysząca nam w tym okresie, oraz ozdoby które mają nadać tym dniom szczególny - odświętny charakter. Bardzo chętnie kupowana jest gwiazda betlejemska (poinsecja), w ostatnich latach dostępna w bogatej palecie kolorów. Pragniemy także zaproponować duży wybór stroików i ozdób świątecznych.
Niżej prezentujemy kilka zdjęć a więcej w naszej galerii.

Ozdobne pakowanie prezentów.

 

To jedna z wielu usług świadczonych przez naszą firmę.  W sposób profesjonalny i gustowny zapakujemy prezent na każdą okazję.  Nie trudźcie się więc Państwo sami, lecz pozwólcie nam wyręczyć Was w tej czynności.